Zıpkınla Balık Nasıl Avlanır

Aslında hiç ilgilenmediğim bir konu ama bilgi olmak amacıyla anlatmak istedim. Balık avlamasını hiç bilmem yaptığım araştırmalara göre balıkçılık bir sanata benziyor. Benziyor çünkü herkes balık avlayamaz örnek göstereceksek kendimi gösterebilirim.

Balık avına gidip kovası boş dönenlerden biriyim. Genel olarak herkes bilir Balık ne ile tutulur hazrı cevap olta olur. Olta dışında Ağ Atma ve Zıpkınla balık tutulabilir. Olta genelde göletlerde  kullanılan bir malzemesidir.  Zıpkın ve Ağ Atma ise büyük denizlerde kullanılan avlanma çeşididir. Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Zıpkınla Balık Nasıl Avlanır Facebook'ta Paylaş
Zıpkınla Balık Nasıl Avlanır yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.