Yetenek Sizsiniz Türkiye 2012 birincisi Ali Yeşilırmak Max

12 mart 2012 Türkiye 2012 birincisi Ali Yeşilırmak, Türkiye 2012 final gecesinde bu akşam ilk ikiye kalan  Ali Yeşilırmak ve köpeği MAX finale kaldı. Aslında tamamen süpriz oldu. Ali Yeşilırmak ve köpeği MAX  yarı final  ve final akşamları yaptıkları show ile izleyenleri büyülediler.

İşte Yetenek Sizsiniz Türkiye 2012 birincisi Ali Yeşilırmak ve köpeği MAX

[pro-player width=’469′ height=’369′ type=’video’ image=http://www.tr-security.com/wp-content/uploads/Yetenek-Sizsiniz-Ali-Yeşilırmak-ve-Max.jpg’]http://videonuz.cubecdn.net/flvideo/ali-yesilirmak-ve-max-final-performansi.mp4[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Yetenek Sizsiniz Türkiye 2012 birincisi Ali Yeşilırmak Max Facebook'ta Paylaş
Yetenek Sizsiniz Türkiye 2012 birincisi Ali Yeşilırmak Max yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler :

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.