Yetenek Sizsiniz Atalay Demirci Performansı VİDEO

Türkiye’ye Ankara’dan katılan Atalay Demirci yaptığı stand up showu ile tüm salonu kahkaha tufanına boğdu. Atalay Demirci’ye ilk başta Hayır anlamına gelen butona basan Hülya avşar sonra pişman olup tekrar bastı. Tamamen doğaçlama ve kendi hikayeleri ile salonu inleten Atalay Demirci 2 çocuk 1 kadın kocası aslen samsunlu

Atalay Demirci Performansı videosu ilerleyen dakikalarda sitemizde eklenecektir. Teknoloji ve haber bilgi siteniz tr-security.com olarak iyi seyirler dileriz.

[pro-player width=’469′ height=’369′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=pw3HAYuLDzc&feature=relmfu[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Yetenek Sizsiniz Atalay Demirci Performansı VİDEO Facebook'ta Paylaş
Yetenek Sizsiniz Atalay Demirci Performansı VİDEO yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler :

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.