vakıfbank.anadolu.edu.tr sınav soruları sonuçları

sınav soruları sonuçları; 12 Haziran 2010 tarihinde yapılan Mali Analist Yardımcısı/Uzman Yardımcısı (MT-Management Trainee ) ve Uzman YArdımcısı (Kontrolör) Alım sınavı soruları aşağıda belirtilen adresten yayınlanacak. Lütfen sınav soru ve cevaplarını öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız

Sınav soru ve sonuçları için buraya tıklayınız.

Not: Sınav sorularını kontrol edebilmeniz için Bilgisayarınızda Adobe Reader’ın yüklü ve çalışır halde olması gerekmektedir. Ayrıca Sıkıştırılmış dosyaları açmak için ise Winrar veya Winzip adlı programların yüklü olması gerekmektedir.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
vakıfbank.anadolu.edu.tr sınav soruları sonuçları Facebook'ta Paylaş
vakıfbank.anadolu.edu.tr sınav soruları sonuçları yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.