Umutsuz Ev Kadınları Ayşen Sezerel (Gülperi) kimdir resimleri

Ayşen Sezerel (Gülperi) kimdir resimleri; Kanal D’nin sevilen dizisi “Umutsuz Ev Kadınları“nın oyuncu kadrosuna Ayşen Sezerel de katıldı. Ayşen Sezerel dizide, Yasemin’in annesi “Gülperi” karakterini canlandırıyor. Pazar akşamı yayınlanan bölümden itibaren diziye dahil olan Sezerel’in canlandırdığı “Gülperi”, aynı Yasemin gibi, hatta ondan saf, sakar, çatlak bir kadın.

Birkaç kez evlenip boşandığı Veli ile kavga edince soluğu kızı Yasemin’in yanında alan Gülperi, aslında Gemlik’te yaşıyor. Ancak, Veli’den ayrılınca kızı Yasemin’in evine taşınıyor. Başrollerini Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Evrim Solmaz, Özge Özder ve Songul Öden’in paylaştıkları “Umutsuz Ev Kadınları”, Pazar akşamları saat 20.00’de Kanal D’de ekrana geliyor.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Umutsuz Ev Kadınları Ayşen Sezerel (Gülperi) kimdir resimleri Facebook'ta Paylaş
Umutsuz Ev Kadınları Ayşen Sezerel (Gülperi) kimdir resimleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.