Turhan Topçuoğlu Son sağlık durumu 30.04.2012

Turhan Topçuoğlu Son sağlık durumu 30.04.2012; Kastamonu Belediye başkanı Turhan Topçuoğlu sağlık durumu nedir, Turhan Topçuoğlu resimleri, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) toplantısı için Çankırı’ya gelen Kastamonu Belediye Başkanı Turhan Topçuoğlu, toplantının ardından diğer üyelerle birlikte Küçük Sanayi Sitesi mevkisindeki bir restoranda öğle yemeği yedi.

Yemeğin ardından fenalaşan Topçuoğlu, Çankırı Devlet Hastanesi kaldırıldı. Topçuoğlu’nun kalp krizi geçirdiği ve hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.

Kastamonu Belediye Başkanı Turhan Topçuoğlu

Kastamonu Valisi Bektaş:”Doktorların söylediğine göre hayati tehlike devam ediyor olsa da ciddi tehlikeyi atlatmış durumda”

Çankırı’da kalp krizi geçiren Kastamonu Belediye Başkanı Turhan Topçuoğlu, ambulans helikopterle Ankara’ya sevk edildi.

Geçirdiği kalp krizi sonucu Çankırı Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Topçuğlu, burada yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla Çankırı Garnizon Komutanlığına götürüldü. Topçuoğlu, buradan Sağlık Bakanlığı tarafından gönderilen ambulans helikopterle Ankara’ya sevk edildi.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Turhan Topçuoğlu Son sağlık durumu 30.04.2012 Facebook'ta Paylaş
Turhan Topçuoğlu Son sağlık durumu 30.04.2012 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.