Toki 44 bin liraya evi nerelere yapacak

Toki 44 bin liraya evi nerelere yapacak; toki 44 bin tlye ev yapacak, toki yeni evleri Star’ın haberine göre Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Diyarbakır, Mersin ve Kayseri gibi büyükşehirlerin de aralarında bulunduğu 36 ilde, 123 işyeri ile 49 konutu açık artırma ile satışa çıkarıyor.

Taşınmazlar yüzde 15 peşin 120 ay vade ile satışa sunulacak. İşyerleri 21 bin lira, konutlar ise 44 bin liradan başlayan cazip fiyatlarla satılacak.

Satışı yapılacak taşınmazlar arasında İstanbul Gaziosmanpaşa’da işyeri ile Ankara Atatürk Orman Çiftliği ve Mersin Taşucu’da konut da bulunuyor. Yarın saat 14.00’te yapılacak işyeri ve konut satış müzayedesi Eskidji firmasının İstanbul’daki merkezinde gerçekleştirilecek.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Toki 44 bin liraya evi nerelere yapacak Facebook'ta Paylaş
Toki 44 bin liraya evi nerelere yapacak yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

2 Yorum »

  • kamil diyor ki:

    toki 44 bin liraya evi nerelere yapacak,müracaat ne zaman başladı

  • BURCU diyor ki:

    TRABZON MERKEZDEKİ TOKİ KONUTLARI BAŞVURUSU İÇİN LÜTFEN BİLGİ VERİN

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.