Tekirdağ Saray Sel Görüntüleri VİDEO 22 Ekim 2012

Tekirdağ Saray Sel Görüntüleri VİDEO 22 Ekim 2012 ;
Tekirdağ’ın Saray İlçesi’ne bağlı Vakıflar ile Çukurtyurt köyleri arasındaki Bağlar mevkiinde aşırı yağışlar nedeniyle yol çöktü. Bu sırada ilerlemeye çalışan 34 UZ 518 plakalı mazot tankerinin arka kısmı çöken yola takıldı ve araç asılı kaldı. Tanker sürücüsü çevredekilerin yardımıyla çıkarılırken, yol trafiğe kapandı.

Yağmurun etkili olduğu Saray İlçesi’nden birçok köye ulaşım sağlanamazken, Çerkezköy yolu da yoğun sular nedeniyle polis ekiplerince trafiğe kapandı. Çerkezköy ve bir çok köye ulaşım sağlanamıyor. Saray Belediyesi, hoparlörden Ayazpaşa Mahallesi Depo Caddesi’nde bulunan evlerin aşırı yağış ve sel tehlikesi nedeniyle boşaltılması için anonslar yaptı. Belediye görevlileri mahallelerde gezerek vatandaşların evlerini terk etmelerini istedi.

Tekirdağ Saray Sel Görüntüleri VİDEO

Tekirdağ Saray Sel Görüntüleri VİDEO

[pro-player width=’469′ height=’369′ type=’video’ image=’http://www.tr-security.com/wp-content/uploads/Tekirdağ-Saray-Sel-Görüntüleri-VİDEO.jpg’] http://video.memurlar.net/files/8028.flv[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Tekirdağ Saray Sel Görüntüleri VİDEO 22 Ekim 2012 Facebook'ta Paylaş
Tekirdağ Saray Sel Görüntüleri VİDEO 22 Ekim 2012 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler :

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.