Tayyip Erdoğan Kayseri Mitingi Konuşması 10 Şubat 2013

Recep tayyip erdoğanTayyip Erdoğan Kayseri Mitingi Konuşması 10 Şubat 2013 ; Ak aprti kayseri mitingi 10.02.2013

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2071 yılını hedef olarak belirlediklerini ve hazırlık yaptıklarını belirterek, ”Torunlarımızın torunu, inşallah 2071’i farklı yaşayacak. Bir Selçuklu, bir

Osmanlı, aynı zamanda modern bir Cumhuriyet şehri olan Kayseri’nin 2023 hedeflerinde olduğu gibi 2071 hedeflerinde de öncü olacağına yürekten inanıyor, Kayseri’ye bu ruhla, bu anlayışla yatırımlar yapıyoruz” dedi. Başbakan Erdoğan, aralarında Erciyes Kayak Merkezi’nin de yer aldığı tesislerin toplu açılış töreninde, toplam yatırım bedeli 123 milyon lira olan 41 tesis ve hizmetin Kayseri’ye kazandırıldığını belirterek, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ni ve tesislerin yapımında emeği geçenleri kutladı.

Kayseri’ye 1 Temmuz 2012’de gerçekleştirdiği ziyarette 512 milyon lira yatırım bedelli 90 kalem hizmetin toplu açılışını yaptığını ifade eden Erdoğan, ”Kayseri’ye ne yapsak az, çünkü Kayseri dinamizmi, çalışkanlığı, başarılarıyla ülkemizin tamamına örnek olan bir şehir. Anadolu’da, Trakya’da, kendi imkanlarıyla, kendi potansiyeliyle gelişmek, büyümek isteyen şehirlere Kayseri’yi örnek gösteriyorum. Enerji, turizm, tarım gibi sadece bir sektöre sırtını dayamadan, her alanda uluslararası çapta başarılar ortaya koyan Kayseri’nin başarılarıyla iftihar ediyoruz” dedi.

Kayseri’nin gayretini ve azmini karşılıksız bırakmadıklarını dile getiren Erdoğan, altı ay sonra yine bir toplu açılış dolayısıyla Kayseri’de olduğuna işaret etti.

Kayseri ile bütün İç Anadolu Bölgesi’nin simgesi olan Erciyes’i turizm alanında çok ileri noktaya taşıyacak tesisleri hizmete açtıklarını anlatan Erdoğan, altı ayrı kısımdan oluşan mekanik tesisleri ve yürüyen bantları hizmete sunduklarını söyledi.

Erdoğan, altı ayrı kısımdan oluşan yapay karlama tesislerinin, otopark, çevre düzenlemesi, ağaçlandırma, idari binalar, sosyal tesis gibi ünitelerin açılışının yapıldığını, iki kayak pisti, gölet, dağ yolu, doğalgaz hattı, kızak parkuru gibi alt ve üstyapı tesislerinin de hizmete alındığını anlattı.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Tayyip Erdoğan Kayseri Mitingi Konuşması 10 Şubat 2013 Facebook'ta Paylaş
Tayyip Erdoğan Kayseri Mitingi Konuşması 10 Şubat 2013 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler : ,

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.