Taner Yıldız’a Yumruklu Saldırı anı video izle

Taner Yıldız’a Yumruklu Saldırı anı video izle Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Şırnak’taki silahlı saldırıda şehit olan Jandarma Kıdemli Yüzbaşı Levent Çetinkaya’nın Kayseri’deki cenaze töreninde bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı. Bakan’ın uğradığı yumruklu saldırı sonucunda burnu kırıldı.

Taburcu oldu
Burnundaki nazar kemiğinde hafif bir kırık tespit edilen Taner Yıldız taburcu edildi.

’li bakana yumruk
Cenazenin defin işlemi sonrasında, kalabalık dağılırken üzerinde sarı renkli mont olan bir kişi, kalabalığı yararak Bakan Yıldız’a yumruk attı.

Boksör çıktı
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’a Kayseri’de yumruklu saldırıda bulunan 37 yaşındaki Şahin Şimşek’in gençlik yıllarında boksör olduğu şu an ise hala faal olarak boks antrenörlüğü yaptığı ortaya çıktı.

[pro-player width=’530′ height=’253′ type=’video’]http://flv.videonuz.com/flvideo/enerji-bakani-taner-yildiz-yumruk-kayseri.flv[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Taner Yıldız’a Yumruklu Saldırı anı video izle Facebook'ta Paylaş
Taner Yıldız’a Yumruklu Saldırı anı video izle yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.