Siyasi Parti Üyelik Sorgulama Sayfası

Son zamanlarda meydana gelen bazı partilerin vatandaşlardan habersiz kendilerini partilerine kayıt ettikleri ortaya çıkınca Yargıtay harekete geçti. Yargıtay tarafından düzenlenen Siyasi Parti Üyelik sorgulama sayfası bugün aktif hale gelmiş. Eğer sizde parti üyeliğinizin olduğunu düşünüyorsanız. Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı Siyasi Parti Üyelik Sorgulama ekranından üyeliğinizi sorgulayabilirsiniz. Üyelik sorgulama için TC Kimlik numarası ve Kimlik Seri ve Sıra Numrasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu bilgileri girdikten sonra anne kızlık soyadını girip kimlik doğrulaması yapmanız gerekmektedir. Şahsen kontrol ettim herhangi bir siyasi partiye üyeliğim bulunmamaktadır diye uyarı ibaresini okudum.

 Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Siyasi Parti Üyelik Sorgulama Sayfası Facebook'ta Paylaş
Siyasi Parti Üyelik Sorgulama Sayfası yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler :

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.