siriusufo.org ufoloji ufo görüntüleri Uzaylılar

ufoSaba Tümer ile Bu Gece programına katılan başkanı Haktan Doğan programda çok ilginç açıklamalarda bulundu. Kumburgaz’da ortaya çıkan UFO görüntüleri dış dünyadada oldukça büyük bir etki yarattığını. The Sun gazetesinin manşetten verdiği Türkiye’deki UFO görüntüleri tüm zamanların en gerçekçi görüntüsü olarak belirtti. Bu görüntüler son günlerde UFO arşivlerini halka açan İngiltere tarafından tartışma konusu oldu.

İşte Kumburgaz’da ortaya çıkan ufo ve uzaylıların görüntüsü videosu;

Viideo Upload Aşamasındadır. İlerleyen Dakikalarda sitemizde izleyebilirsiniz. Teknoloji ve Haber Bilgi siteniz tr-security.com’u takip etmeye devam ediniz. Konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
siriusufo.org ufoloji ufo görüntüleri Uzaylılar Facebook'ta Paylaş
siriusufo.org ufoloji ufo görüntüleri Uzaylılar yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

2 Yorum »

  • özgür diyor ki:

    sizi destekliyorum

  • Swordfish diyor ki:

    Uyansanız iyi olur: UFO olayları ve insan kaçırma hikayeleri RFID çipi çalışmaları için denek bulma çalışmalarına kamufle amaçlıdır.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.