Şehzade Mustafa Mehmet Günsür resimleri görüntüleri

Şehzade Mustafa Mehmet Günsür resimleri görüntüleri; Yapımını TİMS Productions, yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği, senaryosunu Meral Okay’ın yazdığı, yönetmenliğini Yağmur ve Durul Taylan’ın yaptığı, “Muhteşem Yüzyıl” dizisi ikinci sezonunda da çok konuşulacak.  Halit Ergenç, Okan Yalabık, Meryem Uzerli, Nebahat Çehre, Selma Ergeç ve Nur Fettahoğlu’nun başrol oynadığı “Muhteşem Yüzyıl”da Kanuni Sultan Süleyman’ın oğlu Şehzade Mustafa karakterini Mehmet Günsür canlandıracak.

Dizinin teaser çekimleri için İtalya’dan İstanbul’a gelen Mehmet Günsür, “Daha önce böyle net kostümlü bir projede yer almamıştım. Hem dil, hem kostümler başka bir zaman… Şehzade Mustafa da bütün dengeleri değiştiren bir karakter. Hala araştırıyorum, kitaplar okuyorum. Öğrendikçe daha da heyecanlanıyorum. Benim için güzel bir sınav olacak” dedi.

Mehmet Günsür dizinin çekimleri için Kasım ayında yeniden İstanbul’a gelecek.

[pro-player]http://videonuz.cubecdn.net/flvideo/mehmet-gunsur-lu-muhtesem-yuzyil-fragmani.flv[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Şehzade Mustafa Mehmet Günsür resimleri görüntüleri Facebook'ta Paylaş
Şehzade Mustafa Mehmet Günsür resimleri görüntüleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.