Şehit Uzman Çavuş Bünyamin Özcan Cenaze Töreni

Şehit Uzman Çavuş Bünyamin ÖzcanŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ BÜNYAMİN ÖZCAN
Mardin’in Nusaybin ilçesinde meydana gelen çatışmada şehit düşen için Mardin’de tören düzenlendi. Nusaybin’in Dibek köyü kırsal kesiminde meydana gelen çatışmada, şehit düşen Uzman Çavuş Özcan için 72. Mekanize Tugay Komutanlığına bağlı Kızıltepe Komando Taburunda düzenlenen törene, Vali Hasan Duruer, 7. Kolordu Komutanı Korgeneral Salih Zeki Çolak, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Selim Mert,
Belediye Başkanı Beşir Ayanoğlu, şehidin eşi Nazan Özcan ve 6 yaşındaki oğlu Musa Özcan ile askeri erkan katıldı. Şehit düşen Uzman Çavuş Bünyamin Özcan memleketi Adana’ya uğurlandı. 6 yaşındaki oğlu Musa’nın da katıldığı cenaze töreninde 6 aylık hamile eşi Nazan Özcan şehit eşini dimdik durarak uğurladı.
Şehit Uzman Çavuş Bünyamin Özcan’a Allahtan Rahmet Kederli Ailesine tr-security.com site yönetimi olarak sabır dileriz.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Şehit Uzman Çavuş Bünyamin Özcan Cenaze Töreni Facebook'ta Paylaş
Şehit Uzman Çavuş Bünyamin Özcan Cenaze Töreni yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.