Şehit Binbaşı Ercan Kurt Kimdir Resimleri Görüntüleri

Şehit Binbaşı Ercan Kurt Kimdir Resimleri Görüntüleri; Ercan Kurt cenaze töreni, Şehit Binbaşı Ercan Kurt Çanakkale Çan cenazesi Diyarbakır Lice ilçesinde meydana gelen mayın patlamasında şehit olan Jandarma Binbaşı Ercan Kurt’un Çanakkale’nin Çan ilçesine bağlı Terzialan beldesindeki baba evinde büyük üzüntü yaşanıyor.

Kurt’un şehit haberini babası Ahmet ve annesi Zehra Kurt’a beldeye gelen askeri yetkililer verdi. Fenalaşan Ahmet ve Zehra Kurt ile şehit binbaşı Ercan Kurt’un ağabeyi Yusuf Kurt, sağlık ekiplerince Çan Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Şehidin baba evine Türk bayrağı asıldı.

Binbaşı Ercan Kurt’un evli ve 2 çocuk babası olduğu, diğer ağabeyi Yarbay Baki Kurt’un ise Afganistan’da görev yaptığı öğrenildi.

[pro-player width=’469′ height=’369′ type=’video’ image=’http://www.tr-security.com/wp-content/uploads/Şehit-Binbaşı-Ercan-Kurt.jpg’] http://video.memurlar.net/hit.aspx?id=4874[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Şehit Binbaşı Ercan Kurt Kimdir Resimleri Görüntüleri Facebook'ta Paylaş
Şehit Binbaşı Ercan Kurt Kimdir Resimleri Görüntüleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.