Pttcell Hat Ne kadar PTTCELL Fiyatları

PTTCELL Fiyatları ;

Ankara Sheraton Otel’de düzenlenen programla yeni hizmetini duyuran PTT, mobil iletişim sektöründe 2 yılda 5 milyon kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor. İlk aşamada faturasız tarife ile 200 PTT merkezinde satışa sunulacak Pttcell, Mart ayı sonunda bütün PTT merkezlerinde satılmaya başlayacak. PTT’nin ‘T’sini mobil olarak geri döndüren Pttcell’in, mobil şebeke ve teknik alt yapısı ise Avea tarafından oluşturuluyor.

Tanıtım programında konuşma yapan PTT Genel Müdürü Tural, GSM kullanıcılarına hesaplı hizmet sunarak 2 yılda 5 milyon kullanıcıya ulaşmayı hedeflediklerini söyledi. Tural, “Pttcell ile 1995 yılında Türk Telekom’un bizden ayrılması sürecine kadar içerisinde olduğumuz bir alana farklı bir şekilde tekrar adım atmış oluyoruz. Pttcell hizmetin ilk aşamasını 200 PTT merkezimizden başlatıyor ve 2013 yılı sonunda bu sayıyı bine çıkartıyoruz.” dedi. PTT, yeni ürünü için de ‘Türkiye’yi seviyoruz, hesaplı hattı sunuyoruz’ söylemini seçti.

pttcellcom

Avea CEO’su Erkan Akdemir, “172 yıllık geçmişi ile ülkemizin köklü ve güvenilir kurumlarından olan PTT ile Türkiye’nin en dinamik ve en genç GSM operatörü Avea olarak yaptığımız işbirliği ile çok ses getirecek bir projeyi hayata geçirdik. Türkiye’yi telefon ile tanıştıran PTT’nin vizyoner bakış açısının ürünü olan Pttcell ile sınırlar ve eşitsizlikler ortadan kalktı. Fırsatlar 77 milyon ve 81 ilin adeta ayağına geldi.” ifadelerini kullandı.

BAKAN YILDIRIM’DAN 10 KURUŞLUK TARİFE TAVSİYESİ

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım da “PTT’nin ‘T’si geri geliyor, muhteşem bir dönüş bu.” dedi. Bakan Yıldırım, konuşmasında PTT Genel Müdürü’ne tarife tavsiyesinde de bulunarak, “Anadolu insanı konuşmayı sevmez, işi gücü var çünkü. 2 dk 10 kuruş yaparsanız güzel olur. Daha kısa süreli daha ucuz.” şeklinde konuştu. Yıldırım, Avea CEO’su ve PTT Genel Müdürü’ne “Bundan kim ne kazanıyor?” diye sordu. PTT Genel Müdürü’nün “Vatandaş kazanıyor.” demesi üzerine de Bakan Yıldırım, “Bırak bunu, hayır işini vakıflar yapar.” diye cevap verdi.

Öte yandan tanıtım programında Pttcell’in ilk hattı Bakan Yıldırım’a verildi. Kendi hattını telefonuna takan Yıldırım’a ilk telefon da Pttcell Müşteri Hizmetleri’nden geldi. Bir bayan, tarifeler hakkında bakanı bilgilendirdi. Bakan Yıldırım, konuşma sırasında da sık sık espri yaptı. Yıldırım, konuşmasının bir bölümünde de HGS satışlarını sordu ve KGS’de uzatma olmayacağı bilgisini verdi. Bakan Yıldırım, “1 Şubat’tan itibaren gişelerden KGS ile geçiş olmayacak.” dedi.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Pttcell Hat Ne kadar PTTCELL Fiyatları Facebook'ta Paylaş
Pttcell Hat Ne kadar PTTCELL Fiyatları yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.