PSY & Hyuna Gangnam Style Şarkısı VİDEO

PSY & Hyuna Gangnam Style Şarkısı VİDEO ; Hyuna ve PSY gangam style şarkısı dinle ,
“Gangnam Style” bilmeyen kalmadı… Ama bilmediğiniz bir şey daha var. Bu şarkının bir klibi daha var. Ancak şarkının adı farklı: “Oppa Is Just My Style”… PSY bu şarkıyı asıl şarkının kadın versiyonu olarak yapmış. PSY’nin genç ve güzel Hyuna ile düet yaptığı bu ikinci klipte şarkının o meşhur nakarat bölümlerini seksi şarkıcı Hyuna söylüyor. İşte Gangnam Style’ın o versiyonu…

Gangnam Style'ın seksi versiyonu

Gangnam Style’ın seksi versiyonu

[pro-player width=’469′ height=’369′ type=’video’ image=’http://www.tr-security.com/wp-content/uploads/Gangnam-Styleın-seksi-versiyonu.jpg’]http://vod.cnnturk.com/cnnturk/haber/2012-10-16/psy.mp4[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
PSY & Hyuna Gangnam Style Şarkısı VİDEO Facebook'ta Paylaş
PSY & Hyuna Gangnam Style Şarkısı VİDEO yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler :

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.