Prof. Dr. Ömer Özkan kimdir nereli hayatı

kimdir nereli hayatı Ankara Cumhuriyet Lisesi’nden 1988’de mezun oldu. Tıp eğitimini Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 1995’de, uzmanlık eğitimini 1995-2001arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda tamamladı. 2004 yılında yardımcı doçent, 2006 yılında doçent oldu.

2004 yılında 6 ay süreyle Japonya’da Tokyo Üniversitesi’nde Perforator Flepler ve Supermikrocerrahi, daha sonra yine 6 aylık süreyle Tayvan  I/Shou Universitesi, E-Da Hastanesi’nde Plastik cerrrahi ve el cerrahisi klinik fellow luğu yaptı. 2006 yılında EURAPS Young Plastic Surgeons 3 aylık burs çerçevesinde Almanya Münih’te Bogenhausen Technical University’de fellowluk yaptı.

2002 PSEF (Plastic Surgery Educational Foundation) Scientific Essay Contest Junior Basic Science Ödülü, 2005 EURAPS Young Plastic Surgeons Scholarship bursu ve 2007 yılında Akdeniz Üniversitesi Teşvik ödülünü aldı.

Yüz ve vücut estetiği, meme rekonstrüksiyonu, doku kayıplarının onarımı, yüz siniri felcinde yüz kaslarının restorasyonu, mandibula rekonstrüksiyonu, ürogenital cerrahi ilgilendiği konular arasındadır.

DOĞUM TARİHİ: 31.12.1971
MEDENİ DURUMU: Evli, 1 kızı var
EĞİTİMİ: Ankara Cumhuriyet Lisesi,
Hacettepe Üniv. Tıp Fakültesi
AKADEMİK KARİYERİ:
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
Anabilim Dalı (Uzmanlık- 2001)
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi
(Yrd. Doç. Dr. -2004)
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi
(Doç. Dr. 2006)
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi
(Prof. Dr. 2011)
YURTDIŞI EĞİTİMİ:
Tokyo Üniversitesi Perforator
Flepler ve Supermikrocerrahi (2004)
Tayvan I/Shou Universitesi, E-Da
Hastanesi (2005)
Almanya Münih’te Bogenhausen
Technical University (2006)
ÖDÜLLERİ:
Scientific Essay Contest Junior
Basic Science Ödülü (2002)
EURAPS Young Plastic Surgeons
Scholarship bursu (2005)
Akdeniz Üniversitesi Teşvik Ödülü
(2007)
TUTTUĞU TAKIM: Galatasaray
HOBİLERİ: Film izlemek
EN SEVDİĞİ FİLM: Yüzüklerin Efendisi
EN SEVDİĞİ YEMEK: Etli yemeklerBu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Prof. Dr. Ömer Özkan kimdir nereli hayatı Facebook'ta Paylaş
Prof. Dr. Ömer Özkan kimdir nereli hayatı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

2 Yorum »

  • zelihaakartuna diyor ki:

    doktor bey siz herkesi için umut kaynagısınız nedeni ben 29 yaşında yanlış ameliyat ve doktor hatası yüzünden tüplerim alındı iki tüp bebek yapıldı ama olmadı sizin rahim nakli beni çok heyecanlandırdı benimde tüplerim yok banada yardımcı olun

  • sahin diyor ki:

    doktor bey siz her kese guzellik behs ediyorsunuz oglum 11 yasinda o yuzunun sol terefinden travma almis ve yuzunde bir siskinlik var bu sebebden o 3 kere azerbaycanda emeliyyat olmusdur amma ameliyyat duzgun yapilmamisdir siz bize yardimci ola bilirsinizmi

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.