Öyle bir Geçer Zamanki Mete Öpüşme sahnesi VİDEO

Öyle bir Geçer Zamanki Mete ve jale Öpüşme sahnesi VİDEO ; Kanal D’nin rating rekortmeni dizisi ’nin dün akşam yayınlanan bölümüne Mete’nin öpüşme sahnesi damga vurdu. Mete ölen müzik öğretmeni İnci’ye çok benzeyen gazino patronunun kızı Jale’yle lunaparka gitti.

Romantik dakikaların ardından sahilde yakınlaşan ikili ateşli bir şekilde öpüştü. Duygusal müzik eşliğinde verilen sahnede, romantizm doruk yaptı.

[pro-player width=’530′ height=’253′ type=’video’]http://videonuz.cubecdn.net/flvideo/mete-oyle-bir-opustu-ki.mp4″[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Öyle bir Geçer Zamanki Mete Öpüşme sahnesi VİDEO Facebook'ta Paylaş
Öyle bir Geçer Zamanki Mete Öpüşme sahnesi VİDEO yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.