ÖMSS Özürlü Memur Sınav Soruları Cevapları İNDİR 29 Nisan 2012

29 Nisan Özürlü Memur Sınav Soruları Cevapları İNDİR; 29 nisan 2012 özürlü memur seçme sınavı soruları cevapları açıklandı mı, 29 nisan özürlü memur sınav sonuçları ne zaman açıklanacak,

ÖSYM tarafından gerçekleştirilecek 2012-ÖMSS, 81 il merkezinde, toplam 968binada, 12 bin 128 salonda, 41 bin 756 görevli ve 60 bin 375 adayın katılımı ile gerçekleştirilecek. Sınav, saat 10.00’da başlayacak.

Adayların sınava gelirken yanlarında 2012-ÖMSS sınava giriş belgesi, nüfus cüzdanı veya süresi geçerli pasaport bulundurmaları gerekiyor. Bu belgeleri eksiksiz yanında bulundurmayan aday, mazereti ne olursa olsun sınava alınmayacak.

Adaylar, sınava giriş belgesinde yazılı yardımcı araçlarla sınava girebilecek.

Sınavların yapıldığı binalara girişte adayların ve sınav görevlilerinin üzeri emniyet görevlileri tarafından elle veya dedektörle kontrol edilecek.

2012 ÖMSS Sınav Soruları CevaplarıBu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
ÖMSS Özürlü Memur Sınav Soruları Cevapları İNDİR 29 Nisan 2012 Facebook'ta Paylaş
ÖMSS Özürlü Memur Sınav Soruları Cevapları İNDİR 29 Nisan 2012 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler :

1 Yorum »

  • hasan diyor ki:

    her geçen gün belli belirsiz haberlerle aklımız çeliniyor bakanlığın bu duruma bir açıklık getirmesini beklemekteyim

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.