Ocak 2013 Sigara Zammı Zamlı Sigara Fiyatları

Ocak 2013 Zamlı Sigara Fiyatları ; Ocak 2013 Zamlı Sigara ve Rakı Fiyatları Listesi ; Maliye Bakanlığı tarafından ÖTV ‘ye yapılan 3 puanlık artış sonrasında Akaryakıt , Otomotiv , Tapu Harcı ve Alkol fiyatları zamlandı. Otomotiv’de ötv artışından sonra oluşan fark 1000 tl civarı bu ötv artışı sonrasında insanlar sıfır araba yerine ikinciel arabalara yöneldiler.

Üç puanlık ÖTV artışı alkolüde etkiledi demiştik. Mey İçki tüm alkollü ürünlerine zam yaptı. Şimdi gözler TAPDK’da sigaraya zam yapılacak mı Ocak 2013 sigara zammı ve zamlı fiyatlar ne kadar olacak akıllardaki tüm sorular bu şekilde bakalım ileriki zamanlarda neler olacak bu konu hakkında bilgisi veya düşüncesi olan arkadaşlar lütfen bu başlık altında yorumlarını bizlerle paylaşsınlar.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Ocak 2013 Sigara Zammı Zamlı Sigara Fiyatları Facebook'ta Paylaş
Ocak 2013 Sigara Zammı Zamlı Sigara Fiyatları yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.