Müslüm Babanın ölmeden önceki son görüntüleri VİDEO

Müslüm Babanın ölmeden önceki son görüntüleri VİDEO ; , Dünya 3′ üncüsü olan Ampute Futbol Milli Takım Oyuncuları Atatürk Havalimanı’na indiklerinde karşılarında ’i bulmuşlardı. milli oyuncularımızla birlikte “En büyük Türkiye” diye slogan atmış, bir ara Doğan Haber Ajansı’nın muhabiri olmuş ve elinde mikrofon milli oyuncularımızla röportajlarler yapmıştı. Ünlü sanatçının hastaneye yatmadan yaklaşık bir ay önce kaydedilen bu görüntüleri aynı zamanda onun sağlıklı günlerinde kaydedilen son görüntülerinden de biri oldu.

Tevdavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Müslüm Gürses sağlıklı olarak hastaneye yatmadan yaklaşık 1 ay önce görüntülenmişti. Ünlü Sanatçı Havalimanında Rusya’nın Kaliningrad kentinde düzenlenen 2012 Ampute Futbol Dünya Kupası’nda üçüncülük kupasını kaldıran milli takımımızın oyuncularıyla tesadüfen karşılaşmış ve onları bağrına basmıştı. Onlarla birlikte “En büyük Türkiye” diye slogan ata Müslüm Gürses DHA mikrofonunu eline alıp her bir oyuncuyla röportaj da yapmıştı.

Müslüm Babanın son görüntüleri VİDEO

Müslüm Babanın son görüntüleri VİDEO

[pro-player width=’469′ height=’369′ type=’video’ image=’http://www.tr-security.com/wp-content/uploads/Müslüm-Babanın-son-görüntüleri-VİDEO.jpg’]http://hurriyet.cubecdn.net/Haber/son_goruntuleri_03032013_1352_wmp4.mp4[/pro-player]

İbrahim YILDIZ İSTANBUL -DHABu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Müslüm Babanın ölmeden önceki son görüntüleri VİDEO Facebook'ta Paylaş
Müslüm Babanın ölmeden önceki son görüntüleri VİDEO yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler :

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.