Müge Anlı Ömer Şahin Müge Şahin Programı VİDEO 14 Eylül

Müge Anlı Ömer Şahin Müge Şahin Programı VİDEO 14 Eylül ;
Çorlu’da esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan iki çocuk babası Ömer Şahin ve eşi Müge Şahin’den sonra sevgilisi olduğu iddia edilen Muhittin isimli kişi de sır oldu. 3 aile de çocuklarının öldürülmüş olmasından korkuyor!

Çorlu’da iki çocuk babası Ömer Şahin’in 18 Nisan’da ortadan kaybolmasından sonra başlayan sır dolu olaylara bir yenisi daha eklendi. İddialara göre, ilk önce Ömer Şahin ortadan kayboldu. Ömer Şahin’in eşi Müge Şahin, Çorlu’dan Ankara’daki ailesinin yanına döndü. Genç kadın, eşinin annesi Ayşe ve babası Lütfü Şahin’i arayıp, “Oğlunuz beni terk etti” dedi. Müge Şahin, “Eşim eşyalarımızı alıp ortadan kayboldu, 3 gün pansiyonda kaldım, sonra çocuklarımı alıp otobüsle Ankara’ya döndüm” diye konuştu.

Müge ANLI Ömer Şahin

Müge ANLI Ömer ŞahinBu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Müge Anlı Ömer Şahin Müge Şahin Programı VİDEO 14 Eylül Facebook'ta Paylaş
Müge Anlı Ömer Şahin Müge Şahin Programı VİDEO 14 Eylül yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.