Mhp Tandoğan Mitingi canlı İzle 13 Aralık

Mhp Tandoğan Mitingi video İzle 13 Aralık
Milliyetçi Hareket Partisi’nin Ankara Tandoğan meydanında düzenlediği “Bin Yıllık Kardeşliği Yaşa ve Yaşat” mitingi başladı. Sabahın erken saatlerinden itibaren şehir dışından gelen partililer ilk önce MHP’nin eski genel başkanı Alparslan Türkeş’in kabrini ziyaret etti. Burada dua eden partililer daha sonra mitingin yapılacağı Tandoğan’a gelmeye başladı.
AYRINTI
Emniyet yetkilileri, mitinge şu ana kadar Ankara dışından 165 otobüs ve 53 minibüs geldiğini bildirdiler.
Polisin geniş güvenlik önlemi aldığı alanda vatandaşlar üzerleri aranarak alana alındı. Bir polis helikopteri ise miting alanı üzerinde uçuş yaparak havadan güvenliği sağlıyor.

MİTİNGİ İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Alana gelen partililer müzik eşliğinde eğlenirken, zaman zaman ‘Ne mutlu Türküm diyene, Ülkeci hareket engellenemez’ şeklinde slogan atı. Bu arada mitinge gelen bir bayan fenalık geçirdi. Kadın partililer tarafından 112 ambulansına götürülerek ilk müdahalesi yapıldı. Bazı MHP milletvekilleri miting alanına gelirken Devlet Bahçeli bekleniyor. Bu arada mitinge gelen partililere Türk bayrağı dağıtıldı. Bazı partililerin elinde Azerbaycan bayrakları da görülüyor.

Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin konuşma yapacağı platform, MHP ve Türk bayrakları ile donatıldı. Çok sayıda vatandaşın mitinge bayrakları ile geldiği görüldü.



Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Mhp Tandoğan Mitingi canlı İzle 13 Aralık Facebook'ta Paylaş
Mhp Tandoğan Mitingi canlı İzle 13 Aralık yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.