Kuzey Güney Sezon Finali Alinin Ölüm sahnesi VİDEO

Sezon Finali Alinin Ölüm sahnesi VİDEO ;

Kuzey Güney Alinin vurulma sahnesi, 20.06.2012 Kuzey Güney Sezon Finali , Kuzey Güney Alinin öldüğü sahne videosu, Kuzey Güney 41.bölüm sezon finali muhteşem bir bölüm olmuş diyebilirim. Ferhat’ın elinden eski eşi Şermin Koflu’yu kaçırmayı başaran Kuzey yine Ferhatın gazabına uğradı diyebilirim. Ferhat ise boş durmadı bu olayın intikamını Kuzey ‘in en sevdiği kişilerden birini öldürerek intikam aldı.

İşte Kuzey Güney Sezon Finali VİDEO ;
Kuzey, Zeynep ‘le olan ilişkisinde sorunlardan ve korkulardan uzakta, yeni bir döneme girmek üzereyken, Ferhat hayatının en büyük kumarını oynadı. Ferhat, eski eşini öldürürken, ‘Cana can, kana kan ‘ deyip Kuzey’den intikam almaya karar verir. Kuzey’i arayan Ferhat sevdiklerinden birisini öldüreceğini söyler. Sevdiklerini Ferhat’ın gazabından kurtarmaya çalışan Kuzey’in Ali aklına en son gelince, Ferhat’ın Ali’yi öldürmeye karar verdiğini anlar. Ali’nin öldürüleceğini sonradan anlayan Kuzey, Ali’nin vuruluşuna telefonda şahit oldu.

Kuzey Güney Alinin Ölüm Sahnesi

[pro-player width=’469′ height=’369′ type=’video’ image=’http://www.tr-security.com/wp-content/uploads/Kuzey-Güney-Alinin-Ölüm-Sahnesi.jpg’]http://videonuz.cdn.gostream.nl/flv/flvideo/kuzey-guney-40-bolum-sezon-finali.mp4[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Kuzey Güney Sezon Finali Alinin Ölüm sahnesi VİDEO Facebook'ta Paylaş
Kuzey Güney Sezon Finali Alinin Ölüm sahnesi VİDEO yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler :

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.