Kuzey Güney Bul getir türküsü video izle dinle

Bul getir türküsü video izle dinle; Kuzey tabip sen elleme benim yarama beni bu dertlere salanı getir türküsü dinle ‘’ dizisinde canlandırdığı Kuzey rolü için şekilden şekile giren yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bu kez de eline sazını alıyor.

Dizinin yeni bölümü için yazılan bir sahne üzerine usta sanatçı Fatih Özden’den altı gün ders alan Tatlıtuğ, kendi sesiyle ‘Bul Getir’ olarak da bilinen ‘Tabip Sen Elleme Benim Yaramı’ adlı dokunaklı Türk halk müziği eserini seslendirecek.

[pro-player]http://hurriyet.cubecdn.net/Magazin/kuzey_guney_24112011_1022_wmp4.mp4[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Kuzey Güney Bul getir türküsü video izle dinle Facebook'ta Paylaş
Kuzey Güney Bul getir türküsü video izle dinle yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler :

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.