KPSS 2012/4 TERCİH ROBOTU MEMURLARNET

KPSS 2012/4 TERCİH ROBOTU MEMURLARNET ; 2012/4 KPSS Robotu yayınlandı, Sağlık Bakanlığı 2012/4 KPSS Robotu Sağlık Bakanlığı, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı ve Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna ait sözleşmeli pozisyonlar yer aldığı 2012/4 KPSS tercih kılavuzu 6 Haziran’da yayımlanmıştı. Başvurular 11 Haziran’a kadar internet üzerinden yapılabilecektir. Tüm düzeylerde yani, lisans, önlisans ve lise düzeyinde alan kontrolü yapılmaktadır.

2012/4 KPSS tercihleri 6-11 Haziran 2012 tarihleri arasında yapılacaktır.

Adaylar toplamda 30 tercih yapacaktır.

Bu tercihişlemlerindetüm düzeylerde alan kontrolü yapılacaktır. Başvuru hakkı tanınmayan bir bölüm mezunu başvurmaya çalıştığında ÖSYM’nin sistemi “Mezuniyet programınız, bu kadro için belirtilen mezuniyet programları arasında yer almamaktadır. Lütfen kontrol edip tekrar deneyiniz” şeklinde uyarı verecektir.

Memurlar.net olarak oluşturmuş olduğumuz KPSS Robotuna http://www.memurlar.net/kpss_2012_4.aspx adresinden ulaşabilirsiniz.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
KPSS 2012/4 TERCİH ROBOTU MEMURLARNET Facebook'ta Paylaş
KPSS 2012/4 TERCİH ROBOTU MEMURLARNET yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler :

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.