Kanal 7 Dr. Feridun Kunak Show CANLI İZLE

Kanal 7 CANLI YAYIN İZLE Kanal 7 ekranlarında program yapam Doktor Feridun Kunak, canlı yayında sahte bal yaptı, program izleyicleri ise hangisinin gerçek, hangisinin sahte olduğunu fark edemedi. Kanal 7 ekranlarında kendi adını taşıyan şovunda Doktor Feridun Kunak, son zamanlarda çok tartışılan ‘sahte bal’ın nasıl yapıldığını canlı yayında anlattı.

Canlı yayında sahte bal yapan ve izleyicilerine tattıran Dr. Kunak, sahte balın aslında zararsız olduğunu, sadece GDO’lu ürünlerle yapıldığı zaman sağlık için tehlike arz ettiğini söyledi.

Sahte bal ile gerçek balı tadan program izleyicileri ise hangisinin gerçek, hangisinin sahte olduğunu fark edemedi.

İşte sahte bal yapımı!

[pro-player width=’469′ height=’369′ type=’video’]http://video.haber7.com/videos/flv/20120412114206.flv[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Kanal 7 Dr. Feridun Kunak Show CANLI İZLE Facebook'ta Paylaş
Kanal 7 Dr. Feridun Kunak Show CANLI İZLE yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

1 Yorum »

  • hacer diyor ki:

    diz ve menusküs kitlenmesi amelyat olmadan çözülebilirmi…

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.