http://oges.meb.gov.tr/ oges.meb.gov.tr

http://oges./ oges. , www., sbs sınav sonuçları öğrenme adresi
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından SBS sınav sonularının aıklanacağı ikinci alternatif adres olarak belirtilen oges.meb.gov.tr adreside yoğunluktan dolayı şuanda sunucular çok geç cevap vermektedir. Bence en iyisi ilerleyen dakikalarda tekrar denemeye başlayınız.

OYP’ye göre yapılacak tercih ve yerleştirme işlemlerinde, geçmiş yıllara göre bazı farklı uygulamalar söz konusu olduğundan, yöneticilerimizin, velilerimizin, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimize rehberlik eden diğer ilgililerin, http://oges.meb.gov.tr/ adresinde yayınlanan tercih ve yerleştirme e-kılavuzunu özenle ve dikkatle okumaları gerekmektedir. Özellikle, Tercih Listesinin bir kez düzenleneceği, daha sonra ikinci bir tercih ve/veya düzeltme işlemi yapılmayacağı, tüm yerleştirme işlemlerinin bu tercihe göre yapılacağı dikkate alınarak tercihlerin özenle ve dikkatle yapılması gerekli görülmektedir.

Geçen yıl uygulanmaya başlanan yedek liste uygulanmasında yeni bir düzenleme ile okulların yedek kayıt listesinde yer alacak öğrenci sayısı artırılmış ve bir öğrencinin birden fazla okulun yedek listesinde yer almasına imkân sağlanmıştır.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
http://oges.meb.gov.tr/ oges.meb.gov.tr Facebook'ta Paylaş
http://oges.meb.gov.tr/ oges.meb.gov.tr yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler : ,,

1 Yorum »

  • ömer faruk sevgi diyor ki:

    polis kolejinin sitesingün polis kolejine katılmaya hde bu sitede sbs nin acıklanacagı ak kazahani hiçbişi yoknanların isimleride yazacakmış

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.