Fb 6-1 Gb m maç özeti golleri VİDEO

golleri VİDEO ; 3 mart 6-1 gençlerbirliği maçı geniş özeti golleri video izle ’ye galibiyeti getiren golleri 2. ve 38. dakikalarda Miroslav Stoch ve 20. dakikada Sow, 56. dakikada Emre, 63. dakikada Alex ve 68. dakikada Dia kaydetti. Gençlerbirliği’nin ise 60. dakikada Soner ile bulduğu tek gol ise teselliden öteye gidemedi. Bu sonucun ardından ligde puanını 57’ye yükselterek lider Galatasaray’ı takibini sürdürdü. Gençlerbirliği ise 44 puanda kaldı.

[pro-player width=’469′ height=’369′ type=’video’ image=’http://i2.ytimg.com/vi/M5yzS1GY7uM/default.jpg’]http://www.youtube.com/watch?v=c7YgCni95CA[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Fb 6-1 Gb m maç özeti golleri VİDEO Facebook'ta Paylaş
Fb 6-1 Gb m maç özeti golleri VİDEO yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.