Fatmagülün Suçu Ne Tecavüz Protestosu VİDEO

Tecavüz Protestosu VİDEO; Fatmagül’ün tecavüz sahnesinin ilk bölümlerde ekrana getirilmesi, dizinin rating için bu konudan nemalandığı yönündeki eleştirileri de beraberinde getirmişti. Video paylaşım sitelerinde izlenme rekorları kıran bu sahneler, toplumu tecavüze imrendirdiği iddiaları ile bazı kadın temsilcilikleri tarafından da sert bir dille eleştirilmişti.

Dün akşam yayınlanan 50. bölümde Fatmagül, davanın seyrini değiştirebilecek bir kararı vermek zorunda kaldı ve Fatmagül’ün mahkemeden hemen önce bir basın mensubuna vermiş olduğu röportaj büyük bir desteğe dönüştü.

[pro-player width=’469′ height=’369′ type=’video’]http://videonuz.cubecdn.net/flvideo/fatmagul-e-medya-destegi-hd.mp4[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Fatmagülün Suçu Ne Tecavüz Protestosu VİDEO Facebook'ta Paylaş
Fatmagülün Suçu Ne Tecavüz Protestosu VİDEO yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.