Anasayfa » Arşiv

yetenek sizsiniz Etiketi için Arşiv

Yetenek Sizsiniz Şahin Kendirci Performansı Star Tv ekranlarının sevilen programlarından Yetenek Sizsiniz’e dün akşam gerçekten bir yetenek katıldı diyebilirim. Henüz 11 yaşında olan Adana’lı Şahin Kendirci kardeşimiz güzel sesi ile tüm salonu ve juri üyelerini duygulandırdı ve oldukça beğenilen bir performans sergiledi.
İlk performansında İbrahim Tatlıses’in “Mutlu Ol Yeter” isimli şarkısını seslendiren Şahin Kenderci Juri ve salonun isteği ile ikinci şarkısınıda Dilber Ay’ın seslendirdiği Zoruna Mı Gitti Gardaş adlı şarkıyı seslendirdi. Performans sonunda 3 juri üyesinden evet alarak ikinci turu garantileyen …

Yetenek Sizsiniz Atalay Demirci 2.tur Gösterisi VİDEO ; Yetenek Sizsiniz 2.tur elemelerinde Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde yapılan gösterilerde bu gece Atalay Demirci tüm juri üyelerini ve salondaki tüm izleyicileri 2. tur standup gösterisi ile kahkaya boğdu.
Yetenek Sizsiniz Atalay Demirci 2.tur Gösterisi ilerleyen dakikalarda sitemizde yer alacaktır.
[pro-player width=’469′ height=’369′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=IdwU2NZQPRw[/pro-player]

Yetenek Sizsiniz Türkiye programında bu akşam süpriz bir yetenek juri karşısına geçti. Alp Kırşan ve Hülya avşar PSY ‘nin Gangam style şarkısının seslendirdi.
İşte O VİDEO
 

Yetenek Sizsiniz Türkiye’ye Ankara’dan katılan Atalay Demirci yaptığı stand up showu ile tüm salonu kahkaha tufanına boğdu. Atalay Demirci’ye ilk başta Hayır anlamına gelen butona basan Hülya avşar sonra pişman olup tekrar bastı. Tamamen doğaçlama ve kendi hikayeleri ile salonu inleten Atalay Demirci 2 çocuk 1 kadın kocası aslen samsunlu
Atalay Demirci Performansı videosu ilerleyen dakikalarda sitemizde eklenecektir. Teknoloji ve haber bilgi siteniz tr-security.com olarak iyi seyirler dileriz.
[pro-player width=’469′ height=’369′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=pw3HAYuLDzc&feature=relmfu[/pro-player]

Yetenek Sizsiniz Şilan Dilan Serkan Değme Felek VİDEO ;
Yetenek Sizsiniz Türkiye programına katılan Şilan Dilan ve Serkan üçlüsü yarışmaya Urfa’dan katılıyor. Normalde pop arabesk söyleyen ekip bugün Neşet Ertaş’ın şarkısını söylediler.
Teknoloji ve haber bilgi siteniz tr-security.com olarak iyi seyirler dileriz.