Anasayfa » Arşiv

MHP Alptürk Tv frekans bilgileri Etiketi için Arşiv

mhp internet televizyonu alptürk tv canlı yayını izle, Mhp Alptürktv frekans bilgileri, Mhp Alptürk tv devlet bahçeli konuşması,
MHP’nin internet televizyonu “Alptürk TV”, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin de katıldığı törenle yayına başladı. Bahçeli, törende, partisinin Bilgi ve İletişim Teknolojileri Merkezi tarafından hazırlananinternet televizyonunun yayına başlamasının hayırlı bir adım olduğunu belirterek, başta merkezin koordinatörü Prof. Dr. Çetin Elmas olmak üzere katkıda bulunanları kutladı.
Merkez bünyesindeki birimlerin ve internettv’nin MHP’nin Türkiye’yi ve dünyayı okuyuşunda anafikir ve düşüncelerini kamuoyuyla paylaşma imkanı sağlayacağını dile getiren Bahçeli, …

Alptürk TV İZLE Alptürk TV Canlı Yayın;  Alptürk Tv Canlı Yayını İzle alpturktv, Alptürk tv canlı yayın video izle. Muhalefetin sesi kısıldığı gerekçesiyle TBMM içtüzük değişikliği görüşmelerine sert tepki gösteren ve grup konuşmalarının yayını Meclis TV tarafından yarısında kesilen MHP, kendi televizyonunu kuruyor.
Bir grup gazeteciye Medya Takip Birimi’ni gezdiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Bilgi ve İletişim Teknolojileri Merkezi altında sosyal medya, çağrı merkezi gibi pek çok birim oluşturduklarını, buna medya birimini de eklediklerini söyledi.
Uzman kişilerce hazırlanan programların yanı …