Anasayfa » Arşiv

kyk.gov.tr Etiketi için Arşiv

2012 Kredi Yurtlar Kurumu tarafından Üniversite öğrencilere sağlanan Burs ve Kredi sonuçları  bir kaç haber sitesinde açıklandığı söyleniyor. Kyk resmi internet sitesi http://www.kyk.gov.tr ‘ye girmek istediğimde sunucu sanırım çok yoğun olduğu için sayfaya ulaşamıyor. Bakalım bu yılda burs alabilecek miyiz ? Başbakanlık bursu ve Öğrenim kredisi sonuçlarına göre öğrenci arkadaşlarımız bu başlık altında yorumlarınızı bekliyorum.
Teknoloji ve haber bilgi siteniz tr-security.com olarak tüm öğrenci arakdaşlarıma bol şanslar başarılar dilerim.

2012 KYK Ara Sınıf Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak ; Kredi Yurtlar Kurumu tarafından 2012-2013 öğretim yılında yüksek öğrenim okuyacak olan öğrencilerin kredi ve burs başvuru sonuçları henüz açıklanmadı. Kyk Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından açıklanacak olan sonuçlara göre öğrenciler burs ve kredi durumlarını öğrenebilecekler.
Sizinde bu konu hakkında bilgileriniz var ise lütfen bu başlık altında düşüncelerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşınız. Teknoloji ve haber bilgi siteniz tr-security.com olarak tüm öğrenci arkadaşlara başarılar dileriz.

Kredi Yurtlar Kurumu KYK tarafından yüksek öğrenim gören öğrencilere verilecek olan burs ve kredi ödemeleri nihayet 6 ocak 2012 tarihinde yapılacak. Ziraat Bankası tarafından yapılacak olan ödemelerde 5 Ocak’ı 6 ocak’a bağlayan gece hesaplarda olacak. İlk defa burs ve kredi kullanacak olan öğrenci adaylara bir müjdeli haberde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın dünki grup toplantısı konuşmasından geldi.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan,
“Öğrencilere verilen bursu 240 TL’den 260 TL’ye çıkartıyoruz. Doktora bursunu 720 TL’den 780 TL’ye çıkartıyoruz” dedi.

KYK Öğrenim Kredisine Zam geldi 260 TL oldu 4 ocak 2012,Kyk kredi e burs ödemeleri 6 ocak 2012 tarihinde yapılacak. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kyk tarafından Öğrencilere verilen bursu 240 TL’den 260 TL’ye çıkartıyoruz. Doktora bursunu 720 TL’den 780 TL’ye çıkartıyoruz” dedi.
AK Parti grubuna hitap eden Başbakan Erdoğan, 1 milyon 173 bin öğrenciye kredi veya burs verildiğini kaydetti.
Başbakan, “Öğrencilere verilen bursu 240 TL’den 260 TL’ye çıkartıyoruz. Doktora bursunu 720 TL’den 780 TL’ye çıkartıyoruz” dedi.
Öğrenci yurtlarında da iyileşme yapılacağını ifade eden …

15/12/2011 KYK Burs Kredi Başvuru Sonuçları AÇIKLANDI/TIKLA ÖĞREN, Kyk tarafından bugün açıklanması beklenen kredi ve burs başvuru sonuçları www.kyk.gov.tr adresi ile eş zamanlı olarak sitemizde de açıklanacaktır.
Teknoloji ve haber bilgi siteniz tr-security.com olarak kredi ve burs bekleyen adaylara sabır dileriz :=) Unutmayın düşüncelerinizi bu başlık altında yorum yaparak bizlerle paylaşabilirisiniz.