Anasayfa » Arşiv

Kuzey Güney Etiketi için Arşiv

Kuzey Güney (Final) 80.Bölüm Fragmanı VİDEO 26.06.2013; 26 Haziran2012 Kuzey Güney 80. veda bölüm fragmanı video izle
Kuzey Güney’de macera devam ediyor. Kuzey Güney, 26 Haziran Çarşamba akşamı final bölümüyle son kez ekranlarda olacak… Kuzey Güney, 26 Haziran Çarşamba akşamı Kanal D’de.
Kanal D’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Kuzey Güney, ikinci sezonuna başlamak için gün sayıyor. Dizinin birbiri ardına yayınlanan yeni sezon fragmanları ise adeta bir şok etkisi yaratıyor.
Kuzey Güney 80.Bölüm Fragmanı VİDEO

 

Buğra Gülsoy Ayağını Mı Kırdı;Kanal d ekranlarının sevilen dizisi kuzey güneyden kötü haber.Güney karakterini canlandıran Bura Gülsoy ayağını kırdı..
Buğra Gülsoy izmirde oynayacağı ‘Pragma’ oyununu ayağının kırılması nedeniyle oyununu iptal etti.Ayağımın kırılmasından dolayı Pragma izmir oyunumuz iptal olmuştur. Bilet iadesi biletix ve gişede. Tüm seyircilerimizden özür dilerim..” diyerek duyurdu.

Kuzey Güney 80.Bölüm Fragmanı VİDEO 26 Haziran  2013 ; Kuzey Güney dizisi 80. bölüm fragmanı kaliteli olarak sizler için eklenmiştir. Kuzey Güney 80.bölüm veda final videosunu izlemek için aşağıdaki videoyu takip ediniz. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Kuzey Güney bu haftada nefes kesecekson bir bölümle ekrana geliyor.
Birbirinin zıttı 2 kardeşin anlatıldığı dizide, geçmiş dönemden kalma defterleri bu sefer kapanıyor. Kuzey Güney 26 Haziran Çarşamba akşamı veda bölümü ile final yapmaya hazırlanıyor.
İşte yeni bölüm fragmanı
kuzey-guney-80-bolum-fragmani

Kuzey Güney 62.Bölüm 2.Yeni Fragmanı VİDEO 20.02.2013 ; Kuzey Güney’de heyecan devam ediyor. Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Kuzey Güney 62.bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni Fragmanda yeni heyecanlar izleyicileri bekliyor.
İşte Kuzey Güney 62.Bölüm Fragmanı VİDEO
[pro-player width=’469′ height=’369′ type=’video’]http://videonuz.cdn.gostream.nl/flv/flvideo/kuzey-guney-62-bolum-fragmani.mp4[/pro-player]

Kuzey Güney 62. Bölüm Fragmanı HD kalitede video izle Kuzey Güney 62.Bölüm Fragmanı VİDEO 20.02.2013
20 Şubat  2013 Kuzey Güney 62.bölüm fragmanı video izle
Kuzey Güney’de macera devam ediyor. Heyecan dolu yepyeni bir sezona başlayacak olan Kuzey Güney, 20 Şubat 2013 Çarşamba akşamı Kanal D’de.
Kanal D’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Kuzey Güney, ikinci sezonuna başlamak için gün sayıyor. Dizinin birbiri ardına yayınlanan yeni sezon fragmanları ise adeta bir şok etkisi yaratıyor.
Bir haftalık aranın ardından yeni saatinde takipçilerinin karşısına çıkacak olan “Kuzey …