Anasayfa » Arşiv

dün akşamki beyaz show izle Etiketi için Arşiv

Beyazıt öztürk ün sunduğu kanal d ekranlarında yayınlanan beyaz şhow 8 mayıs cuma gecesi nemli bir topluluk katılıyor katılma sebeleri ise TOHUM OTİZİM VAKFI na yardım amaçlı katılacak olan ünlü sanatçılar ,spor ve tv dünyasında ünlüler  bir araya geliyor.

Kanal d ekranlarında yayınlanan ve beğeniyle izlene beyazıt öztürk ün sunduğu beyaz şhow un 1 mayıs cuma akşamki konukları hande yener,aysun kayacı ve özgün konuk oluyor.Hande yener yeni albümüyle Aysun kayacı farklı projelerle Özgün ise yine yeni albümü iel izleyicilere keyifli dakikalr yaşattı.

Kanal D’nin, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; Manga, Atiye ve Murat Dalkılıç konuk oluyor.
Müzik grubu Manga’nın, “Şehr-i Hüzün” adlı yeni albümlerinin hit şarkılarını seslendirecekleri programda, genç şarkıcılar Atiye ve Murat Dalkılıç da en sevilen, en beğenilen ve en yeni şarkılarını seslendirecekler.
Üniversiteli yetenekli gençlerin buluşma noktası “Canısı” bölümü ve Beyaz’ın canlı yayın sürprizleriyle renklenen bu muhteşem şovu sakın kaçırmayın!

Yusuf Güney yeni  aynı zamanda ilk albümünün tanıtımını dün akşam konuk olduğu Beyaz Show’da mükemmel bir şölen ile tanıttı. Bir birinden güzel çalışmalarını hocası Rafet El Roman’ile seslendirdi. Oldukça beğenilen bu programı sizlerde izlemek istereniz yazının devamından izleyebilirsiniz.