Dersimiz Atatürk Fox Canlı Online İZLE 10 kasım 2010

Dersimiz Atatürk Fox Canlı Online İZLE 10 kasım 2010, Dersimiz atatürk 10 kasım izle, dersimiz atatürk fox canlı izle, fox tv 10 kasım dersimiz atatürk filmi video izle,

Film, ilkokul 5. sınıfta okuyan bir grup çocuğun, Atatürk’ü daha iyi anlamaları için verilen ödevle başlar. Bu ödev onlar için Atamızın yaşamına ve Ülkemizin Kurtuluş öyküsüne yapılacak uzun ve öğretici bir yolculuk olacaktır. Bu yolculukta onlara önderlik edecek olan çocuklardan birinin ödüllü tarihçi ”Dede” sidir. Ama bu ”Dede” diğer tarihçilere hiç benzememektedir.

O, tarihi sıkıcı bir geçmiş olarak anlatmaktan çok uzaktır sanki fantastik bir dünyanın tarihçisidir. Çocuklara Mustafa Kemal’in çocukluğunu, okul hayatını, askerlik kariyerini anlatır. Onları Kurtuluş Savaşı’nın en önemli cephelerine götürür, dünyada eşi görülmemiş bir direniş gösteren Türk halkının eşsiz kahramanlarıyla tanıştırır. Cumhuriyetin kuruluşuyla yoktan var edilen ülkenin emeklerini ve Ata’nın hayran olunası insani özelliklerini bazen canlandırmalar, bazen de tarihten gelen fotoğraf ve videolarla öğretir.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Dersimiz Atatürk Fox Canlı Online İZLE 10 kasım 2010 Facebook'ta Paylaş
Dersimiz Atatürk Fox Canlı Online İZLE 10 kasım 2010 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

2 Yorum »

 • yusuf diyor ki:

  çokm güzel tebrik ederim
  :)
  :)
  :)
  :)

 • nazlıcan diyor ki:

  ÇOK SÜPER YAAAA KESİN İZLENMELİ

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.