Demet Akalın Okan Kurt düğünü görüntüleri resimleri

Okan Kurt düğünü görüntüleri resimleri,  Okan Kurt kimdir nereli biyografisi, Okan Kurt Resimleri, evlendi 24.04.2012, yeni eşi okan kurt resimleri, nikah görüntüleri 6 aydır birlikte olduğu Okan Kurt ile evlendi.

Basına kapalı olan Çırağan Sarayı’ndaki törende Demet Akalın’ın şahitliğini Seda Sayan, Okan Kurt’un şahitliğini ise Murathan Özer yaptı.

Düğüne katılan yaklaşık 50 davetli arasında ailelerin dışında, Demet Akalın’ın yakın arkadaşları Seren Serengil, Hande Yener, Tuğba Özerk, Ece Erken ve Alişan da vardı. Demet Akalın’ın sol ayakkabısının altına Alişan, sağ ayakkabısının altına Lerzan Mutlu ismini yazdırdı. Alişan, Akalın’ın beline beşi bir yerde taktı. Çift imza atınca beyaz güvercinler uçuruldu.

Düğünden hiçbir fotoğraf servis edilmemesi konusunda talimat veren Akalın, kendi twitter hesabından fotoğrafları ‘Sonunda evet dedirttim’ diyerek kendisi paylaştı.

Akalın’ın yakın arkadaşı Lerzan Mutlu, araları bozuk olduğu Seda Sayan nikah şahidi olunca nikaha katılmadı.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Demet Akalın Okan Kurt düğünü görüntüleri resimleri Facebook'ta Paylaş
Demet Akalın Okan Kurt düğünü görüntüleri resimleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler :

1 Yorum »

  • merve nur diyor ki:

    ay okan bey çok yakışıklı

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.