Dabbe Bir Cin Vakası Filmi Fragmanı VİDEO

Dabbe Bir Cin Vakası Filmi Fragmanı VİDEO ;  3 Ağustos’da sinema severlerle buluşacak olan Dabbe ; Bir Cin Vakası adlı film dünya korku filmi sitelerini fragmanı ile salladı.

Fragmanı izleyenler uzun süre etkisinden kurtulamadıklarını yorumlarıyla belirtirken, Hollywood’daki en önemli korku filmi haber sitesi Twitchfilm.com‘un sahibi Todd Brown fragmanın ve cin konusunun filmde kullanılış biçiminin etkileyici olduğunu yazınca bir anda dünya çapında korku filmi severlerin dikkatini çekti. Uluslararası alanda sosyal paylaşım sitelerinde filmin fragmanı hızla paylaşıldı.

Kanada’da yayın yapan horror-movies.ca sitesi ise filmin fragmanını dahice ve korkutucu bulduğunu yazdı. Amerika’da en çok tıklanan bloody-disgusting.com korku sitesi de fragmana ve filmin konusuna yer verdi. Hellhorror.com sitesi filmin fragmanının şimdiye kadar gördüğü en korkutucu fragmanlardan biri olduğunu yazdı. İngiliz horrorcultfilms.co.uk web sitesi fragmanı ürpertici ve çok başarılı bulduğunu filmin en az birinci Dabbe kadar başarılı olacağını yazdı.

Dabbe : 'Bir Cin Vakası' filmi VİDEO İZLE

Dabbe : ‘Bir Cin Vakası’ filmi VİDEO İZLE

[pro-player width=’469′ height=’369′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=UxreeBPQ6Zk&[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Dabbe Bir Cin Vakası Filmi Fragmanı VİDEO Facebook'ta Paylaş
Dabbe Bir Cin Vakası Filmi Fragmanı VİDEO yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.