Cübbeli Ahmet Hoca Teke Tek İzle “Helal Olan Herşeye Binerim”

Cübbeli Ahmet HocaFatih Altaylı ile Teke Tek adlı programa katılan Cübbeli Ahmet Hoca Hem izleyicilerin hem de Fatih Altaylı ve Murat Bardakçı’nın sorularını yanıtladı. Cübbeli Ahmet Hoca, bir izleyicinin gönderdiği soruya verdiği cevapla, Fatih Altaylı ve Murat Bardakçı’yı gülme krizine soktu.

İzleyicinin Cübbeli Ahmet Hoca‘nın ‘hiç vaktim yok’ sözüne gönderme yaparak ‘Hiç vaktim yok diyor ama zamanında jetskiye binmeye vakti olmuştu’ sorusunu Ahmet Hoca’ya yönlendiren Fatih Altaylı, aldığı cevapla krize girdi.
İzleyici sorusuna ‘Bayram tatili vardı 3 gün. Bayram tatil olmuyor mu? Biz bayramda ders vermiyoruz. Biz helal olan her şeye bineriz. Bizim haramla zorumuz var’ şeklinde cevap verince Altaylı ve Bardakçı gülme krizine girdi.
[pro-player]http://videonuz.ensonhaber.com/reklamflv/video_eqlmdnltjv.flv[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Cübbeli Ahmet Hoca Teke Tek İzle “Helal Olan Herşeye Binerim” Facebook'ta Paylaş
Cübbeli Ahmet Hoca Teke Tek İzle “Helal Olan Herşeye Binerim” yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.