Chp Kemal Kılıçdaroğlu grup toplantısı konuşması VİDEO İZLE

lideri , partisinin grup toplantısında milletvekillerine seslendi. Kemal Kılıçdaroğlu grup toplantısı konuşması VİDEO İZLE

Kılıçdaroğlu’nun konuşmasından satırbaşları;

Her şeyi biz dile getireceğiz, her yerde biz olacağız. Demokrasi içinde sorunları çözeceğiz. CHP’li vekillerin görev ve sorumluluğu ağırdır. Bu üslupla her yere gideceğiz. daha güçlü bir CHP grubu var. Haksızlığa, adaletsizliğe göz açtırmayacağız. Tehditlere, şantajlara boyun eğmeyeceğiz.

‘BUNLAR 12 EYLÜL’ÜN YANINDALAR’

Biz CHP olarak doğuda batıda kuzeyde güneyde her yerde olacağız. Karamsarlık ve yılgınlık olmayacak direneceğiz ve mutlaka kazanacağız. 22 tane Kanun Hükmünde Kararname çıkardılar. Çoğunluğu olan bir iktidarın KHK çıkarması aslında bir demokrasi ayıbıdır. KHK’lar 12 Eylül ürünü bir uygulamadır.

[pro-player]http://www.dha.com.tr/newpics/news/041020111418057972318.mp4[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Chp Kemal Kılıçdaroğlu grup toplantısı konuşması VİDEO İZLE Facebook'ta Paylaş
Chp Kemal Kılıçdaroğlu grup toplantısı konuşması VİDEO İZLE yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.