Canlı yayında rezillik Esra Ceyda kardeşler Görüntüleri

esra ceyda kardeşlerHer defasında eleştirilen Esra ve Ceyda kardeşler Önceki akşam Showtvde canlı yayınlanan Şarkı Söylemek Lazım programının finalinde giydiği kıyafetlerden dolayı tekrar eleştirildiler. Mahmut Tuncer tarafından taciz edilen Esra Ceyda kardeşleri bu kez Safiye Soyman’ın uzatmalı sevgilisi Faik Öztürk’ün tacizine uğradılar.

Aslında hiç sevmem böyle programları izlememde insanları kandıracak gündemi değiştirmek için birçok ve hepsi bir birinin kopyası aynı formatta yarışmalar jüri üyeleri bile hiç bişey bilmiyolar bir kaç üstad hariç, aslında bir programda jüri üyelerine açacaksın jüriler yarışıyor diye bakalım kim kalacak.

İşte Esra ve Ceyda Kardeşler

“ANADOLU ÇOCUĞUYSAN EVLEN”
Öztürk’ün tacizleri karşısında zekice cevap veren Esra Ersoy; “Diyor ki, ‘Ben Anadolu çocuğuyum’. Anadolu çocuğu kıyafetle olunmuyor. Anadolu çocuğuyum diyorsa, hayat arkadaşım dediği insanla evlensin. Türk ailelerinde örf ve adetlere göre evlilik dışı beraber yaşamak doğru değildir bence” diyerek Öztürk’ü zor durumda bıraktı.

AYSUN KAYACI KIZDI
Faik Öztürk’ün kızların kıyafetleri hakkındaki sözlerine kızan jüri üyesi Aysun Kayacı; “Faik Bey’in mikrofonunu kapatır mısınız lütfen” diyerek tepki gösterdi. Esra-Ceyda Ersoy kardeşler ve Faik Öztürk arasındaki tartışmaya Safiye Soyman zaman zaman müdahale ederek Faik Öztürk’ü susturmak istese de bunda başarılı olamadı.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Canlı yayında rezillik Esra Ceyda kardeşler Görüntüleri Facebook'ta Paylaş
Canlı yayında rezillik Esra Ceyda kardeşler Görüntüleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

1 Yorum »

  • fairy diyor ki:

    Ne olursa olsun bir bayanı hiçbirşekilde yargılamamak gerekir,Adam olan bir insan,kendini sever gibi diğerlerini sevmeyi ve diğerlerini yargılıyormus gibi kendini yargılamayı bilen adamdır.Faik görgüsüzün önde gideni,yemek programında 3 cesit eti aynı anda koyan ve kıyafet yargılarken bile kendi üzerindeki rengarenk soytarı kıyafetlerine ve kırmızı ayakkabılarına bakmayan bir hoduk..itirazı olan..

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.