Bir Şarkısın Sen Soner Kip Kimdir Şarkıları Resimleri

Bir Şarkısın Sen Soner Kip Kimdir Şarkıları Resimleri ; Soner Kip resimleri nereli, Bir Şarkısın Sen programına Tekirdağ ili Malkara ilçesinden katılan programın yakışıklısı Soner Kip ailesinin geçimini bu yaşta üstlenmiş ve bu yüzden de çalışmaya devam ediyor muş. Yarışmaya katılmak için cep telefonunu satıp elemelere katılan Soner Kip Gülü Susuz Seni Aşksız bırakmam adlı şarkıyı seslendirdi. İzleyenlerden ve dinleyenlerin beğenisini toplayan Soner tüm alkışları topladı.

Teknoloji ve haber bilgi siteniz tr-security.com olarak Soner Kip’e başarılar dileriz. Sizinde SOner hakkında düşünceleriniz var ise bu başlık altında bizlerle yorum yaparak düşünceleirnizi paylaşabilirsiniz.

Bir Şarkısın Sen Soner Kip Kimdir

Bir Şarkısın Sen Soner Kip Kimdir

 Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Bir Şarkısın Sen Soner Kip Kimdir Şarkıları Resimleri Facebook'ta Paylaş
Bir Şarkısın Sen Soner Kip Kimdir Şarkıları Resimleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler :

3 Yorum »

 • melis barut diyor ki:

  soner bu akşam harikaydın ve beni cok etkiledin senin sesine bayılıyorum

  ve cok da yakışıklısın sana cok başarılar diliyorum seni cok seviyorum

  ve sana kucaklar kadar öpücük yoluyorum ve bütün arkadaşlarına da

 • buket diyor ki:

  ben soner kıpın şarkılarını çok beğeniyorum ve aşığım.bende 15 yaşındayım.aşkım sana burdan öpücükler gönderiyorum ve dudaklarından öpüyorun sevgilim aşkım.

 • buket diyor ki:

  sende beni seviyorsundur değilmi aşkım.işallah büyüyünce ikimiz evleniriz aşkım sevgilim…

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.