Behzat Ç 69.Bölüm Sezon Finali Tek Parça HD VİDEO

Behzat Ç 69.Bölüm Sezon Finali Tek Parça HD VİDEO; 17 Haziran Behzat Ç Sezon Finali bölümü video izle, Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde ‘ince bıyıklı savcı’ ile verilen mesaj, Behzat Ç’nin sistem dışına çıkabileceği iması dizinin takipçilerini heyecanlandırmıştı. Behzat Ç. dizisinin sezon finali bugün saat 22.15’te Star TV’de olacak.

Akıntıya Karşı… Ercüment Çözer ve Memduh Başgan’ın kurduğu tuzakla Savcı Esra cezaevine girmiştir. Behzat Ç. Savcı Esra’yı cezaevinden çıkarmaya kararlıdır ama bu isteğini kolayca yerine getiremeyecektir. Savcı Esra’yı kurtarmak için attığı her adımda yeni bir engelle karşılaşacaktır. Behzat Ç., Savcı Esra’yı kurtarmasının önündeki en büyük engel olarak Ercüment Çözer’i görmektedir. Bu yüzden de ilk amacı Ercüment Çözer’e ulaşmaktır. Diğer yandan Hayalet, Akbaba ile ilgili öğrendikleri karşısında kararsızdır. Akbaba ise sevdiği kadınla birlikte kaçmayı planlamaktadır.

Behzat Ç Sezon Finali Bölümü VİDEO

Behzat Ç 69.Bölüm Sezon Finali Tek Parça HD VİDEO

[pro-player width=’469′ height=’315′ type=’video’ image=’http://www.tr-security.com/wp-content/uploads/Behzat-Ç-Sezon-Finali-Bölümü-VİDEO.jpg’]http://hurriyet.cubecdn.net/Magazin/behzattt_ccc_15062012_1534_wmp4.mp4[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Behzat Ç 69.Bölüm Sezon Finali Tek Parça HD VİDEO Facebook'ta Paylaş
Behzat Ç 69.Bölüm Sezon Finali Tek Parça HD VİDEO yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler :

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.