Başbakan Erdoğan Ak Parti grup toplantısı konuşması 16 nisan 2012

Başbakan Erdoğan grup toplantısı konuşması 16 nisan  2012, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan partisinin haftalık gruptoplantısındakonuşuyor… Başbakan Erdoğan, Suriye’de esir tutulan iki gazeteci için Suriye’ye çağrıda bulundu…

DARÜŞAFAKA’DA DEĞİŞİKLİK

Geçtğimiz hafta Banşkanı olduğum Darüşafa Vakfı’nın Genel Kurulu’na katıldım. Burada bazı düzenlemelerde bulunduk. Tüzük gereği sadece yetimleri alan kurum bundan sonra annesi ölmüş öksüz çocukları da bünyesinden okutacak. Yine o günün şartlarında sadece “Türk ve İslam” olma seçeneğini kaldırıp Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olma şartını getirdik. Bundan sonra inanıyorum ki Darüşafaka üniversitesini de kurup bu ülkenin geleceği gençleri yetiştirecek.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Başbakan Erdoğan Ak Parti grup toplantısı konuşması 16 nisan 2012 Facebook'ta Paylaş
Başbakan Erdoğan Ak Parti grup toplantısı konuşması 16 nisan 2012 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler :

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.