Bahçelievler Fatmanur Çelik Cinayeti 15.10.2012

Bahçelievler Fatmanur Çelik Cinayeti 15.10.2012 Bahçelievler’de üniversiteli Fatmanur Çelik genç kız evinde elleri ve ayakları bağlanıp öldürülmüş halde bulundu. Öldürülen gencin ölümüyle ilgili derin bir şüphe var!

Olay akşam saat 17,00 sıralarında Hürriyet Mahallesi Güneşli Sokak Sultan Apartmanı 5. kattaki dairede meydana geldi. İddiaya göre, üniversiteli Fatmanur Ç., evde olduğu sırada apartmanın internet bağlantılarını yapan bir kişi tarafından elleri ve ayakları bağlandıktan sonra boğularak öldürüldü. Genç kızın ev arkadaşı gece 22,00 sıralarında geldiğinde eve giremeyince korkunç manzara ortaya çıktı.

Kapıyı açamayan Fatmanur Ç.’nin ev arkadaşı, durumu polise haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, çilingirle eve girerek genç kızın ellerinin ve ayaklarının bantla bağlandığını ve boğularak öldürüldüğünü tespit etti

Fatma Nur Çelik Cinayeti

Fatma Nur Çelik CinayetiBu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Bahçelievler Fatmanur Çelik Cinayeti 15.10.2012 Facebook'ta Paylaş
Bahçelievler Fatmanur Çelik Cinayeti 15.10.2012 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.
Etiketler :

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.