Atv Başbakanla Gündem Özel Programı İzle 6 Haziran 2012

Başbakanla Gündem Özel 6 haziran 2012 ,Başbakanla Gündem Özel İzle 6 haziran 2012,Atv Başbakanla Gündem Özel 6 haziran 2012 programı kürtaj konuşması izle ,

Ak Parti Genel Başkanı Başbakan RecepTayyip Erdoğan  bu akşam ATV ekranlarında Başbakanla gündem özel programına konuk oldu.Seçkin gazetecilerin gündeme dair sorularını yanıtlayan Başbakan Erdoğan’ın ele aldığı konular ise  Kürtaj , 4+4+4  ve terör konularını ele aldı.

ATV Başbakanla gündem programı VİDEO

ATV Başbakanla gündem programı VİDEO

[pro-player width=’469′ height=’315′ type=’video’ image=’http://www.tr-security.com/wp-content/uploads/ATV-Başbakanla-gündem-programı-VİDEO.jpg’]http://videonuz.cubecdn.net/flvideo/kilicdaroglu-ile-sadece-uludere-ye-degil-her-yere-gideriz.mp4[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Atv Başbakanla Gündem Özel Programı İzle 6 Haziran 2012 Facebook'ta Paylaş
Atv Başbakanla Gündem Özel Programı İzle 6 Haziran 2012 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.