Aşkı Memnu Nihal ve Behlül’ün öpüşmesi İzle

Aşkı Memnu Nihal İzle , 49. bölüm Nihal ve Behlül öpüşmesi , , , seyret

Aşk-ı Memnu’da bu hafta; Adnan Bey, kızı Nihal’in Behlül’e duyduğu aşkın karşılıksız olmadığını öğreniyor. Firdevs Hanım’ın Matmazel ile yaptığı konuşmaya şahit olan Nihal ise dönüşü olmayan bir yola giriyor. Bihter ve Behlül arasındaki yasak aşkın tek şahidi olan Beşir ise, tüm aileyi sarsacak bir itirafta bulunacak…

Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde; Adnan Bey kızı Nihal’in Behlül’e olan aşkını öğrenmiş, Firdevs hanımın Bihter’i Behlül’den korumak için yaptığı plan, aksine aşıkların yeniden yakınlaşmasını sağlamıştı. Olanlar ve olacaklardan habersiz olan Adnan Bey ise Behlül’ün Bihter’e yaptığı aşk itiraflarına şahit olmuştu.

[pro-player width=’469′ height=’369′ type=’video’]http://vi8.mynet.com/video/43/32/404232/404232.flv[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Aşkı Memnu Nihal ve Behlül’ün öpüşmesi İzle Facebook'ta Paylaş
Aşkı Memnu Nihal ve Behlül’ün öpüşmesi İzle yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.