AÖF 2013 SINAV GİRİŞ YERLERİ BELGESİ ÖĞREN

sınav yerleri 2013 sınav giriş yerleri öğren, 2013 sınav giriş yerleri. sınav yerleri için Açık Öğretim Fakültesi 7 ve 8 nisan cumartesi ve pazar günü yapılacak olan sınavına girecek adayların sınav giriş yerlerini açıkladı. 2013 SINAV YERLERİ açıklandı

2013 Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS):
Adayların Sınava Girecekleri Sınav Binaları/Salonları

Açık Öğretim Fakültesinde öğrenciler 7 ve 8 Nisan 2013 Cumartesi Pazar günleri ara sınavlara girecekler. Ara sınav giriş yerleri sınavdan 10 gün önce belli olacak.

Bu öğrencilerin sınava girecekleri okul ve hangi gün hangi derslerden sınava girecekleri http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yapılarak öğrenilebilir.

Adreslere ayıca sınava giriş belgesi gönderilmeyecektir. Sınava giriş belgeleri yukarıdaki adresten çıktı alınacaktır.Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
AÖF 2013 SINAV GİRİŞ YERLERİ BELGESİ ÖĞREN Facebook'ta Paylaş
AÖF 2013 SINAV GİRİŞ YERLERİ BELGESİ ÖĞREN yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.