Ankaragücü Fenerbahçe Maçı Canlı Lig Tv’de Özeti İzle

Ankaragücü Fenerbahçe Maçı Canlı Lig Tv’de Özeti İzle , , ,   Turkcell Süper Lig`in 33. hafta müceledesinde Fenerbahçe deplasmanda MKE Ankaragücü ile karşı karşıya gelecek.

Lig`in son iki maçından biri olan mücadelede Fenerbahçenin  şampiyonluk yolunda hedefe ulaşabilmesi için mutlak galibiyet alması gerekiyor. Ankara 19 Mayıs stadında saat:20:00`de başlayacak mücadeleyi Kuddusi Müftüoğlu yönetecek. Karşılaşma Lig Tv ve Tr-Security.com Radyo`dan naklen yayınlanacak.

[pro-player width=’530′ height=’253′ type=’video’]http://video.ak.facebook.com/cfs-ak-sf2p/27658/624/117658338263886_16765.mp4[/pro-player]Bu Haberi gezenler bu haberleride gezdi:
Ankaragücü Fenerbahçe Maçı Canlı Lig Tv’de Özeti İzle Facebook'ta Paylaş
Ankaragücü Fenerbahçe Maçı Canlı Lig Tv’de Özeti İzle yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.